Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Nota prawna

Serwis niniejszy został przygotowany przez Logic Net S.C. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Niedziałkowskiego 24 jako serwis informacyjny Izby Rzemieślniczej Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego 78.

Wszelkie prawa serwisu Izby Rzemieślniczej Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Szczecinie, w tym układ stron, elementów tekstowych i graficznych są zastrzeżone. Przedmioty i ich zdjęcia zamieszczone na stronach Izby Rzemieślniczej Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Szczecinie stanowią własność twórcy i są chronione prawem autorskim (ustawa z dnia 4 lutego 1994 dz. ust. nr 24 poz.83). Nie mogą być kopiowane, drukowane, obrabiane cyfrowo, ani w żaden inny sposób naruszający prawa twórcy. Zabronione jest szczególnie dokonywanie w celach komercyjnych, modyfikowanie lub transmitowanie elektronicznie jakiejkolwiek części serwisu.

SzukajSzukaj
Szczecin, 23 Lipiec 2018 |
13:36:07
Imieniny obchodzą: